MÜÜGI- JA TAGASTUSTINGIMUSED

Veebipoe www.vf.erok.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Sihtasutus Reservohvitseride kogu vendlusfond (edaspidi Vendlusfond) registrikood (90010746), asukohaga Endla 16, 10142 Tallinn, EESTI.

Kõik Veebipoe lehel olevad tekstid, graafika, logod ja fotod on kaitstud autoriõigustega, mis kuuluvad Vendlusfondile või tema sisutarnijatele. Lehel oleva materjali omavoliline kopeerimine ja kasutamine on keelatud.  

Müügilepingu kehtivus

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Vendlusfond jätab endale õiguse käesolevaid tingimusi ja hinnakirja ühepoolselt muuta. Nimetatud muudatusi kajastatakse Veebipoe veebilehel.

Tellimust vormistades kinnitab Klient, et ta on tutvunud müügitingimustega ja on nendega nõus.

Kaubainfo

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.
Lisaks on mõõkade kohta eraldi lehekülg nende ajaloo, kirjelduse, kasutamise ja hooldamise kohta ( vf.erok.ee/moogad ). Veebipoe omanik ei vastuta tekkivate vigade eest kui mõõkasid käsitsetakse või hooldatakse valesti ja mitte tulenevalt veebipoe mõõkade lehel antud juhiseid jälgides sh valmistajatehase poolt antud juhiseid mitte jälgides.

Hinnainfo

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.

Müüdavate toodete hinnad on toodud eurodes ja sisaldavad käibemaksu.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kõik tasumata tellimused võidakse tühistada peale 48 tunni möödumist tellimuse vormistamisest alates.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Maaväe ohvitseri, mereväe ohvitseri ja allohvitseri mõõka ning õhuväe ohvitseri vestut ei saadeta postiga ega mõne muu kullertreenuse läbi. Kätte saamine on ainult Veebipoe kontoris koha peal. 

Kaup on valmis üle andmiseks üld juhul kuu aja jooksul. Kokkuleppel Veebipoega on tooteid võimalik saata Euroopa Liidu piires.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul [olenevalt toodetest ei pruugi ostjal taganemise õigust olla, vastavad tooted ja teenused tuleb sellisel juhul loetleda ning need peavad vastama võlaõigusseaduse § 53 lg-s 4 loetletud tingimustele].

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb täita tagastusvorm lehe all või esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, ning saata see veebipoeposti aadressile vendlusfond@erok.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Tagastusvorm peab sisaldama ostja nime, kauba nime ja kogust, tellimuse aega ja numbrit.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

Maaväe ohvitseri, mereväe ohvitseri ja allohvitseri mõõk või õhuväe ohvitseri vestu tuleb tagastada Veebipoe kontorisse, neid ei tohi tagastada posti teel ega mõnda muud kullerteenust kasutades vastasel juhul võib Veebipood keelduda tagasimakse tegemisest.

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.  

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind Veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Vastutus

Veebipood ei vastuta toote hävimise või kvaliteedi langemise eest ega ole kohustatud tagasi võtma või väljavahetama mõõkasid või vestut millele on lisatud graveeringuid või muid modifikatsioone peale seda kui Veebipood on mõõga või vestu ostjale üle andnud. Veebipoe seisukoht on, et mõõkadele ja vestudele ei tohi iseseisvalt graveeringuid lisada, sest see rikub mõõga või vestu ära.

Vääramatu jõud

Veebipood ei vastuta tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest mida veebipoe omanik ei saanud mõjutada või ette näha.

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile vendlusfond@erok.ee. Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile vendlusfond@erok.ee .

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.


TAGASTUSVORM
Email again: